Yurtdışı Seyahat Sigortası
Yurt dışı çıkışlarda vize başvuruları ile beraber talep edilen 30,000 euroluk zorunlu teminata ek olarak bir çok teminatı da ekleyerek , bagajlarınızın zarar görmesine veya çalınmasından gecikmesine kadar tatilde keyfinizi kaçıracak bir çok aksi duruma karşı sizi koruma altına almaktayız.

Seyahat sağlık sigortası ürünümüz ile sadece tatilde oluşabilecek riskler için değil, aynı zamanda tatilin iptal olması veya aile üyelerinden birinin vefatı veya ikamet adresinde oluşan hasar sebebi ile yolculuğun yapılamaması vb… kişileri ani bir şekilde hazırlıksız yakalayan durumlar karşısında da tam bir koruma sağlamaktadır

Neden Yurtdışı Seyahat Sigortası Yaptırmalıyım?
Yurt dışı seyahat sigortalı ile “Sigortalıya yapılacak tedavi nedeniyle aile üyelerinden birinin seyahati”, “Aile üyelerinden birinin ölümü sebebiyle yolculuğun durdurulması sonucu geri dönüş seyahati”, “Evde meydana gelen hasar nedeniyle yolculuğun durdurulması sonucu geri dönüş seyahati”, “Bagajın bulunması ve sigortalıya ulaştırılması”, “Sigortalıya ilaç gönderilmesi”, “Acil mesajların iletilmesi” hizmetleri sunulmaktadır.

Ayrıca yurt dışı eğitim sigortası ürünümüz ile yurt dışında eğitim amacı ile yapılan seyahatler sırasında oluşabilecek risklere karşı tüm dünya genelinde koruma sağlamaktadır.

Standart seyahat sağlık sigortaları kanuni vize sürelerinden dolayı her bir yurt dışı çıkışlarında 92 gün ile sınırlı olmakla birlikte öğrenci yurt dışı seyahat sigortalarında bu süre 1 yıla kadar verilebilmektedir.

Yurt dışı eğitim seyahat sağlık sigortasını 65 yaş altında ki yurt dışında eğitim alacağını belgeleyen herkes tarafından satın alınabilmektedir